Hakkımızda

Kaliteli Hizmet Pratik Çözümler

Yıllardır süre gelen elektrik piyasasında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Amacımız istenilen zaman ve süre içerisinde en iyi ve hızlı şekilde teknik servis hizmeti sunmaktır.Bu hizmeti sunabilmek için deneyimli kadromuz 7 gün 24 saat daima hizmete hazırdır.

SER-KA Elektrik-Elektronik Mühendislik olarak Firmamızın başarısı her şeyden önce, hızlı ve güvenlik öncelikli hizmet yaklaşımıyla sizlerden aldığı olumlu yorum ve memnuniyete dayanmaktadır. Firmamızın amacı ve dimdik ayakta duruşunın tek kaynağı olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, en temel ilkemiz haline gelmiş ve bizleri bu günlere taşımıştır.

Elektrikçilik sektörü profesyonel ve uzmanlık gerektiren, bazı elektrik arızaları ciddi riskler taşıyan bir iştir. Firmamız bu ciddiyetin farkındalığını benimseyip , Elektrik sorunları alanında profesyonel, uzman kişilerle çalışmayı hedef haline getirmiş; müşterilerimizin sorunlarına kesin, hızlı ve güvenli çözümler sunmaktadır.

Temel olarak müşteri memnuniyetini göz önüne alan firmamız Hizmet sonrası verdiği Teknik destek ile alanında saygın bir noktaya ulaşmayı başarmıştır. Alanında uzman teknik kadromuz ile arızalara en geç 1 saat içersinde müdahele ederek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek konusunda hassasiyet göstermektedir.

Ustalarımız arıza ne olursa olsun Mutlaka çözüm odaklı Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizi en uygun sistemler hakkında bilgilendirip yeni teknolojinin avantajlarından mahrum etmeyerek çözüm üretmektedir.

SER-KA Elektrik-Elektronik Mühendislik olarak, tüm elektrik ve elektrik arızalarıyla ilgili sorunları çözmeye yönelik hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle siz kıymetli müşterilerimizin talebine karşılamak için hazırız.